Bori Réka és Koltai-Nagy Balázs életük egyik legboldogabb időszakát élik: a színművész házaspár a Család-barát stúdiójában mesélt arról, hogy első közös gyermeküket várják, egy kisfiú érkezik a családba.
Bár manapság egyre népszerűbbek a látványos „bababejelentő” ünnepségek, Bori Réka és Koltai-Nagy Balázs visszafogottabban kezelte az örömhírt. A Duna délelőtti magazinműsorának vendégeiként őszintén beszéltek arról, miért szeretnék bizonyos határok között megőrizni magánéletüket.
„Még készülünk arra, hogy szülők leszünk. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást, nincs azzal baj, ha ezt mások is tudják. Viszont van egy határ, amin túl már nem szeretnénk beengedni a nyilvánosságot” – fogalmazott Bori Réka. A színművész elárulta, hogy az Erkel Színház vezetősége kérte fel őket arra, osszák meg örömüket a teátrum születésnapi rendezvényén, és mivel személyesen nem lehettek ott, egy videóüzenetet küldött az eseményre.
Bori Réka elmondta, várandósságának híre a társulatban is nagy örömöt okozott, hozzátette, sokat jelentett számára, hogy kollégáiktól kizárólag támogató és biztató reakciókat kaptak. Gyermekük érkezése kapcsán elárulták, kisfiuk születik majd, akit a következő színházi évad elejére várnak. A színésznő már azt is eltervezte, hogy egy évadnyi kihagyást követően tér vissza a színpadra, amennyiben minden körülmény adott lesz ehhez.
„Borzasztóan hízelgő és megtisztelő, amikor egy egész színház örül az örömödnek” – mondta Koltai-Nagy Balázs, aki arról is beszélt, egyelőre még nem döntötték el, mennyire szeretnék majd gyermeküket bevonni a színházi világba. A Most vagy soha! és a Majdnem menyasszony című filmekből is ismert színművész arról is beszélt, hogyan képzeli el az apaszerepet. Elmondása szerint fontos számára, hogy mindenben támogassa feleségét a baba érkezése után. Mint fogalmazott, bár a terhességet vagy a szoptatást nem tudja átvállalni, a mindennapi feladatokból szeretné kivenni a részét.
A leendő szülők sok tanácsot kapnak környezetükből, de szerintük a legfontosabb, hogy saját megérzéseikre hallgassanak az új élethelyzetben. „Az ösztöneinkre hagyatkozunk minden kérdésben” – hangsúlyozta Bori Réka.
A teljes beszélgetés újranézhető a Médiaklikken.
Család-barát – hétköznaponként 9:35-kor és 11:10-kor a Duna műsorán.

